Prolog
To jest historia o mnie... O moim dzieciństwie, moim teraźniejszym życiu. Nie mam i nigdy nie miałam łatwego życia. W wieku 10 lat przeprowadziłam się do Anglii, gdzie z mamą, siostrą i ojczymem zaczęliśmy nowe życie. Mam na imię Emila, Emila Król. Mam 15 lat, i chcę wam opowiedzieć, że życie nie jest takie łatwe, jak się wydaje ...
______________________________________∞__________________________________________
Hej! Jak już pisałam wyżej, chcę wam opowiedzieć o moim dawnym życiu, i o tym teraźniejszym w Anglii... Tu nie jest tak różowo.
Mila :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.