sobota, 13 czerwca 2015

Prolog

Prolog

To jest historia o mnie... O moim  dzieciństwie, moim teraźniejszym życiu. Nie mam i nigdy nie miałam łatwego życia. W wieku 10 lat przeprowadziłam się do Anglii, gdzie z mamą, siostrą i ojczymem zaczęliśmy nowe życie. Mam na imię Emila, Emila Król. Mam 15 lat, i chcę wam opowiedzieć, że życie nie jest takie łatwe, jak się wydaje ...


______________________________________∞__________________________________________


Hej! Jak już pisałam wyżej, chcę wam opowiedzieć o moim dawnym życiu, i o tym teraźniejszym w Anglii... Tu nie jest tak różowo. 
Mila :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.